Zgłoś swój pomysł!

Twój email (wymagane)

Opisz swój pomysł

captcha

Model 2D i 3D!

Wyślij nam rzut pomieszczenia lub mieszkania z wymiarami - wykonamy bezpłatnie model 2d i 3d, który będziesz mógł zamieścić do swojego ogłoszenia. Dzięki temu architekt będzie miał mniej pracy i zaproponuje niższą cenę za projekt


Twój email (wymagane)

Opisz swój problem projektowy (wymagane)

Dodaj rzuty, zdjęcia, swoje inspiracje

usuń

usuń

usuń

usuń

usuń

usuń

usuń

usuń

usuń

Dodaj kolejne pliki

captcha

O serwisie

Projo to serwis dzięki któremu masz mozliwość kupna gotowego projektu swojego wymarzonego wnętrza. 
Projo daje Ci możliwość dostosowania gotowego projektu do Twojego wnętrza

Dzięki Projo oszczędzasz czas i pieniądze

O Serwisie

O Serwisie

 

Zapewne niejednokrotnie przeglądając Internet znalazłeś ciekawą aranżację, którą chciałbyś przenieść w swoje cztery kąty. Był jeden problem – była to inspiracja często bez autora, bez podanych szczegółów zaprojektowanych elementów wnętrza.

Projo to serwis gdzie znajdziesz nie tylko inspiracje. Tu kupisz gotowy, kompletny projekt wnętrz z wizualizacjami, rysunkami technicznymi i zestawieniem wszystkich materiałów wraz z adresami sklepów gdzie możesz je nabyć. Możesz także kupić dostosowanie projektu u jego autora. Znajdziesz tu również instrukcję wymiarowania, która pomoże Ci poprawnie wykonać inwentaryzacje oraz klucz dostosowania (zbiór wskazówek, które pomogą Ci jeśli zdecydujesz się na samodzielną adaptacje projektu). 

Jeżeli nie znajdziesz dla siebie projektu dla siebie skorzystaj z opcji projektu online od podstaw. W tym celu kliknij w czerwoną zakładkę z boku ekranu, prześlij nam krótki opis, załącz rzut, zdjęcia oraz swoje inspiracje. Projektanci wycenią pracę. Po wyborze projektanta tylko czekasz na projekt.

 

   Kliknij i sprawdź co kupujesz.

Zobacz przykładowy projekt

 

Misja

Misja

 

Alternatywa. Projo to serwis na etapie startup’u, którego jednym z głównych założeń jest wprowadzenie alternatywy dla tradycyjnej usługi projektowej oraz oferty portali inspiracyjnych.

Projo ma zapewnić szereg rozwiązań, które pozwolą na urządzenie domów i mieszkań wygodnie, szybko i niedrogo. Naszą misją jest przybliżyć projektowanie wnętrz i dobra architekturę czyniąc ją dostępną i przystępną dla każdego. Zadaniem Projo jest przede wszystkim budowanie relacji Klient-Projektant.

Serwis na obecnym etapie proponuje dwie alternatywy dla projektowania tradycyjnego: kupno gotowych projektów lub zlecenie dostosowania ich autorom oraz projekt online od podstaw.

Z biegiem czasu planujemy rozwinięcie serwisu tak aby cały proces projektowania i zamawiania usług odbywał się w obrębie Projo, był intuicyjny, prosty a przede wszystkim skuteczny.

Korzyści

Korzyści

 

Kupując gotowy projekt na Projo.pl oszczędzasz czas i pieniądze.

 

Cena. Cena za indywidualny projekt wnętrz zwykle waha się od 50 nawet do 200zł za m2 projektowanej powierzchni co daję kwotę od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Projo oferuje projekty za cenę ryczałtową od 50 do 1 000 PLN za CAŁY PROJEKT a ewentualny koszt dostosowania już od 100zł a więc nieporównywalnie mniej niż za tradycyjny projekt wykonywany na zlecenie ale jak najbardziej – o porównywalnej jakości.

Czemu tak tanio? Dlatego, że każdy projekt może być kupiony wiele razy a więc jego autor może zaproponować za niego dużo niższą cenę – podobnie jak to ma miejsce w przypadku zakupu gotowych projektów domów. Cena dostosowania będzie również niższa niż za projekt tradycyjny na zlecenie. Architekt nie musi wykonywać m.in. koncepcji przed przystąpieniem do właściwego projektu co znacznie skraca czas jego pracy. Cenę dostosowania ustala architekt w oparciu o dane przekazane mu przez Klienta.

Wiesz co kupujesz. Dzięki pełnemu wglądowi w wizualizacje do projektu od samego początku masz pewność, że kupujesz projekt, którego szukasz. Masz również możliwość zapoznania się z zawartością zestawienia elementów użytych w projekcie. Po zakupie projektu otrzymujesz wszystkie szczegóły zestawienia oraz rysunki techniczne czyli kompletny projekt.

Możliwość wprowadzania zmian. Wszelkie uwagi i zmiany możesz zgłosić architektowi na etapie dostosowania projektu do Twojego wnętrza. Autor projektu zadba o to by projekt indywidualny zachował spójność z projektem wyjściowym z uwzględnieniem Twoich uwag.

Termin realizacji w opcji dostosowania. Termin realizacji usługi określa autor projektu w oparciu o informacje uzyskane od Klienta.

Zakup elementów wyposażenia. Projekty zawierają pełne zestawienie mebli, opraw oświetleniowych oraz namiary teleadresowe na producentów/dystrybutorów. W miarę możliwości dokładamy starań aby projekty w naszym serwisie zawierały możliwie jak najwięcej elementów dostępnych w sklepach sieciowych dostępnych na terenie całego kraju lub sklepach internetowych.

Warianty. Zestawienia materiałów posiadają również warianty dzięki, którym możesz dobrać elementy do swojego budżetu bez obaw, że nie będą pasować do wybranego stylu. Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta znajdziesz tu opcjonalne meble, okładziny ścian, podłogi, kolorystykę oraz pozostałe elementy wnętrz. Dzięki temu masz możliwość indywidualnego doboru poszczególnych elementów według własnego gustu przy jednoczesnym zachowaniu pożądanego stylu.

IKEA. Projo wychodzi naprzeciw zwolennikom urządzania wnętrz w jednym sklepie. U nas znajdziesz projekty w różnych stylach oparte wyłącznie na asortymencie Ikea.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić projekt?

Kupowanie projektów na Projo nie różni się niczym od sposobu transakcji w innych sklepach internetowych. Po zarejestrowaniu/zalogowaniu się wybierasz swój „produkt”. Po kliknięciu w opcję „kup teraz” zostaniesz przekierowany(a) na stronę płatności transferuj.pl gdzie w prosty sposób dokonasz płatności. Po dokonaniu opłaty pliki z projektem zostaną udostepnione do pobrania. Aby pobrać projekt po kilkunastu sekundach odśwież stronę wciskając np. klawisz F5.

Jak zlecić dostosowanie?

Po kliknięciu opcji „dostosuj” otwarta zostanie strona komunikatora z autorem wybranego przez Ciebie projektu. Tu ustalasz wszelkie szczegóły. Podstawą dostosowania projektu będzie poprawnie zwymiarowany rzut Twojego mieszkania lub domu. Jeżeli posiadasz taki rzut od dewelopera sprawa jest prosta – przesyłasz go swojemu projektantowi. Jeżeli nie posiadasz takiego rysunku wystarczy, że prześlesz samodzielnie wykonaną inwentaryzacje pomieszczeń. Instrukcję samodzielnego wymiarowania pomieszczeń będziesz mógł pobrać ze strony komunikatora. Mozesz pobrać ją również tutaj. Z architektem ustalasz również cenę za dostosowanie oraz termin wykonania projektu.

*Dla bezpieczeństwa Twoich transakcji Projo uniemożliwia podawania danych kontaktowych. Wszelkie ustalenia Klient-Projektant są archiwizowane w celu ewentualnych reklamacji.

Jak kupić dostosowany projekt?

Po ustaleniu wszystkich szczegółów z architektem i wycenieniu usługi dostosowania po kliknięciu przycisku “Płatność” system przekieruje Cię na stronę transferuj.pl.

Dlaczego płacę zanim otrzymam dostosowany projekt?

Jest to forma przedpłaty, która jednocześnie stanowi informacje dla autora danego projektu o złożeniu przez Klienta zamówienia na dostosowanie. Dla bezpieczeństwa transakcji należność za projekt trafia na konto serwisu i jest wypłacana projektantowi dopiero po przygotowaniu projektu.

*W przypadku niewywiązania się architekta z umowy dostosowania kwota zostaje zwrócona w całości Klientowi.

Jak samemu dostosować projekt?

W tym celu zapoznaj się ze zbiorem porad  “Klucz dostosowania”

Jak wydrukować projekt?

Projekty są dostarczane droga elektroniczną w postaci wygenerowanych plików pdf oraz jpg. Są one przygotowane do wydruku w odpowiedniej skali i na odpowiednim formacie papieru. Jeżeli projekt dotyczy dużego metrażu może okazać się że format papieru będzie większy od standardowego formatu A4. Jeżeli nie dysponujesz drukarką A3 lub większą skontaktuj się z najbliższym punktem ksero lub punktem drukowania wielkoformatowego (tzw. plotowania)

Facebook